MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA FLETOWA
Poznań - Bergen - Reykjavík

Lista uczestników biernych V Międzynarodowego Festiwalu Fletowego w Poznaniu
(wg kolejności alfabetycznej):

Lista uczestników biernych V Międzynarodowego Festiwalu Fletowego w Poznaniu:

  1. Joanna Aniśko
  2. Maja Bardzik
  3. Zuzanna Borowiecka
  4. Emilia Brakoniecka
  5. Agnieszka Bugajska
  6. Anna Chaberek
  7. Edyta Chmielewicz
  8. Łucja Chyrzyńska
  9. Jarosław Chmura
  10. Joanna Czarny
  11. Ewa Dębska
  12. Joanna Dobrowolska
  13. Juliusz Domaniak
  14. Małgorzata Dubrowińska-Egielman
  15. Anna Maria Dzik
  16. Marcelina Dyner
  17. Agnieszka Foltyn
  18. Jennyfer Fouani
  19. Agata Głodek
  20. Michalina Hamiga
  21. Grażyna Hejno
  22. Elżbieta Hołowiak-Ziółek
  23. Anna Gadzińska
  24. Jan Garbarczyk
  25. Marcelina Gój
  26. Maria Gromińska
  27. Dariusz Grzelczak
  28. Barbara Horyd
  29. Agata Igras-Sawicka
  30. Ewa Januszewska
  31. Anita Kander - Marchewka
  32. Dorota Karaniewicz-Biedny
  33. Emilia Karpińska
  34. Beata Kierkowska
  35. Ewelina Kliczkowska
  36. Małgorzata Kobylarz-Wasilewska
  37. Marta Kociołek
  38. Zuzanna Konopka
  39. Patryk Kopczyk
  40. Faustyna Kopeć
  41. Alicja Kosicka
  42. Elwira Kostyńska
  43. Weronika Koszyka
  44. Agnieszka Kowalik
  45. Kinga Kubiak
  46. Anna Kufel
  47. Anna Kulazińska
  48. Julia Kulazińska
  49. Wiktoria Kwiatkowska
  50. Małgorzata Lange-Banaś
  51. Aleksandra Lawer
  52. Marek Lipiec
  53. Martyna Łaska
  54. Julia Łukaszewicz
  55. Paulina Łukaszewska
  56. Sebastian Łukaszewski
  57. Hanna Łącka
  58. Ewa Majewska
  59. Weronika Majewska
  60. Joanna Malko
  61. Agnieszka Marczewska
  62. Anna Mazur
  63. Daniel Miecznikowski
  64. Barbara Mierniczek
  65. Joanna Milczarska
  66. Katarzyna Misiek<
  67. Karolina Mocarska
  68. Natalia Mojsiejuk
  69. Magdalena Morus-Fijałkowska
  70. Julia Myszor
  71. Izabela Pańczyk
  72. Sandra Pawko
  73. Kinga Pawlikowska
  74. Olga Piekarczyk
  75. Justyna Pikulska
  76. Gabriela Piotrowska
  77. Marcelina Przybylska
  78. Daria Puciata
  79. Aleksandra Pytlarska
  80. Julia Raczyńska
  81. Patrycja Roskosz
  82. Marcelina Sankowska
  83. Iwona Sarwińska
  84. Karolina Sawicka
  85. Magdalena Sawicka
  86. Aleksandra Skoczek-Zapała
  87. Weronika Skowronek
  88. Aldona Schmidt-Pater
  89. Agnieszka Skotnicka
  90. Bogumiła Ślusarczyk
  91. Sara Spławska
  92. Anna Struś
  93. Ewa Synajewska-Śmiszek
  94. Noemi Sytek
  95. Justyna Tarlaga
  96. Beata Tecław
  97. Maria Terefenko
  98. Gabriela Tołkowicz
  99. Agata Trzepizur
  100. Katarzyna Turska
  101. Ewelina Turzyńska
  102. Tomasz Walczak
  103. Agnieszka Waldhem
  104. Kinga Waszak
  105. Paulina Waszkiewicz
  106. Gracja Wawrzyniak
  107. Magdalena Więckowska
  108. Maria Wijatkowska
  109. Natalia Wolska
  110. Ireneusz Woźniak
  111. Kaja Woźnicka
  112. Aleksandra Woźnowska
  113. Aleksandra Wrona
  114. Zofia Zarzyka
  115. Anna Zgółka-Downar
  116. Anna Zioło

Uwaga: w przypadku gdy uczestnik wysłał zgłoszenie w terminie, a nie znalazł się na liście, prosimy o kontakt mailowy z adresem
ewamurawska@interia.pl

Organizator

  

Patronat Honorowy


 

Patronat Medialny  

  

Partnerzy

              
              
stat4u